• دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 982-17495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کمک شش میلیارد ریالی کاشانی‌ها به ستاد دیه

رئیس زندان کاشان گفت: نیکوکاران این شهرستان در جشن گلریزان امسال بالغ‌بر شش میلیارد و 380 میلیون ریال برای آزادی محکومان مالی کمک کردند.

به گزارش خبرنگار ایسنا – منطقه اصفهان در کاشان، سید رضا موسوی عصر روز گذشته(یکشنبه) در جشن گلریزان نیکوکاران برای آزادی زندانیان غیر عمد، اظهار کرد: در جشن گلریزان امسال نیکوکاران  بالغ بر شش میلیارد و 380 میلیون ریال برای آزادی محکومان مالی کمک کردند. با کمک ستاد دیه، سال گذشته  242 نفر آزاد شدند که مجموع بدهی مالی این تعداد رقمی معادل 215 میلیارد و 169 میلیون و 459 هزار ریال بود.

 وی افزود: از مجموع 242 نفر محکوم آزاد شده در سال گذشته، 129نفر از آنان بدهکاران مالی، 74 نفر محکومان پرداخت مهریه، 32 نفر نیز محکومان پرداخت دیه تصادف و هفت نفر نیز زندانی پرداخت نفقه بودند.

رئیس زندان کاشان، تصریح کرد: برای آزادی 72 نفر از زندانیان، مبلغ چهار میلیارد و 466 میلیون ریال توسط ستاد دیه کاشان و برای آزادی 59 نفر، مبلغ هشت میلیارد و 230 میلیون ریال از ستاد دیه کشور کمک جذب شده است.

وی گفت: دو نفر توسط کمیته امداد،44 نفر با دریافت وام قرض‌الحسنه صندوق جاوید کاشان، 14 نفر از طریق مشاوره و مددکاری و 23 نفر نیز از طریق وام قرض‌الحسنه بانک عامل  و 25 نفر از این افراد با پرداخت مبلغ سه میلیارد و 961 میلیون ریال از محل کمک سازمان زندان‌ها در سال گذشته آزاد شدند.

موسوی افزود: از مجموع مددجویان زندان کاشان، 192 نفر محکوم به پرداخت جزای نقدی هستند که 163 نفر از آن‌ها، بدهکاران مالی، 28 نفر متعهدان پرداخت مهریه و نفقه و یک نفر نیز  محکوم به پرداخت دیه ناشی از حوادث رانندگی شامل می‌شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: