• چهارشنبه ۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 983-488-5
  • خبرنگار : 13042
  • منبع خبر : ----

واکنش اینستاگرامی مدیرعامل ذوب به قانون ۵۰.۵۰

آذری: من آشوبگر نبودم حق شهرم را می خواستم

مدیرعامل ذوب آهن در واکنش به قانون 50-50 صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت متهم به آشوبگری شدم در حالی که حق شهرم را می خواستم.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان، با وجود آن که سعید آذری همچنان با رسانه ها به خصوص رسانه های اصفهانی مصاحبه نمی کند اما همانند روال قبل در صفحه شخصی خود در فضای مجازی فعالیت خود را بیشتر کرده است.

قانون جدید اختصاص 50-50 هواداران بحثی است که طی روزهای اخیر از سوی مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مطرح شده و در مخالفت مسئولان سپاهان گفته می شود این قانون بوده است اما به آن عمل نمی شده و قرار است از این بازی به صورت جدی اجرا شود، مطرح شدن این مساله برای این بازی با توجه به شرایط به وجود آمده در آخرین بازی دو تیم سپاهان و پرسپولیس موجی از مخالفت را در بر داشته است و منتقدان می گویند اگر این قانون معنای میزبانی ندارد و در بسیاری از لیگ های مطرح جهان تنها قانون 50-50 در فینال اجرا می شود.

آذری با انتشار عکسی از در روز مسابقه ذوب‌آهن و پرسپولیس در ورزشگاه فولادشهر نوشت:

"روزی که در فولادشهر فریاد می‌زدم که حق شهرم و باشگاه را نخورید فقط متهم شدم به آشوبگری، حالا میگویم قانون پنجاه. پنجاه در کشو حبس شده هرگاه نیاز باشد از گنجه خاطرات خارج و اعمال می‌شود چرا مدام برای اصفهانی‌ها؟ "


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: