• چهارشنبه ۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 983-688-5
  • خبرنگار : 13042
  • منبع خبر : ----

مسابقات والیبال نشسته آقایان در جام مولای عرشیان به پایان رسید

رقابت‌های والیبال نشسته آقایان در جام مولای عرشیان با حضور 8 تیم برگزار و تیم‌های برتر مشخص شدند.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان، مسابقات والیبال نشسته در بخش آقایان برای اولین بار در مسابقات جام مولای عرشیان از سوی معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین برگزار شد.

این رقابت‌ها با حضور 8 تیم در 2 گروه طی 3 شب و در سالن ورزشی شهید میثمی دنبال شد که در پایان تیم اصفهان ب قهرمان شد و تیم‌های لنجان و فلاورجان الف دوم و سوم شدند.

رییس هیئت جانبازان و معلولین استان اصفهان در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار کرد: چندسالی بود که مسابقات جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در شهر اصفهان برگزار می‌شد و با توجه به وضعیتی که از بچه‌های جانباز و معلول در اختیار داشتیم تصمیم گرفتیم امسال این مسابقات را برای جانبازان و معلولین نیز برگزار کنیم.

محمدرضا آقاباباگلیان افزود: متاسفانه در سال‌های گذشته بنا بر عدم برنامه ریزی‌های لازم نتوانستیم این کار را انجام دهیم؛ اما امسال با هماهنگی‌های لازم که با معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان انجام دادیم و با توجه به اینکه زیرساخت ورزش‌های سالنی را در اختیار داشتیم، در 6 رشته وارد این مسابقات شدیم.

وی ادامه داد: این جشنواره می‌تواند در روحیه ورزشکاران جانباز و معلول ما تأثیر مثبتی داشته باشد و برای ما مهم است که شهرداری برنامه‌هایی را که برای شهروندان در سنین مختلف اجرا می‌کند، برای افراد جانباز و معلول نیز فراهم کند که خداراشکر امسال این اتفاق افتاد و بچه‌ها استقبال خوبی از این مسابقات کردند.

رئیس اداره ورزش و اردویی بنیاد شهید و امور ایثار گران نیز در خصوص این مسابقات گفت: یکی از رسالت‌های عمده‌ای که بر دوش ما هست، توسعه ورزش همگانی در بین جانبازان و خانواده‌های شهید و ایثارگر است و با توجه به وظیفه‌ای که بر عهده هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولین در بُعد قهرمانی است، تلفیق بُعد همگانی و قهرمانی در جهت توسعه فعالیت‌های ورزشی در بین جانبازان و معلولان جزو اهداف ما است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان هرساله در ماه مبارک رمضان جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان را برگزار می‌کند، با هماهنگی‌های انجام شده، رشته‌های ورزشی جانبازان و معلولان هم به این جام افزوده شد که رشته‌های مختلفی را در بر می‌گیرد.

حمیدرضا ساکت خاطرنشان کرد: ورزشکاران ما علاوه بر حفظ آمادگی جسمانی خودشان، در جهت شناخت توانمندی‌هایشان به جامعه و شهروندان تلاش می‌کنند که برهمین اساس با برنامه ریزی‌های مختلفی که انجام شد حضور بسیار خوبی را از ورزشکاران جانباز و معلول در این دوره از مسابقات دیدیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: