• چهارشنبه ۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 983-794-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس اداره میراث فرهنگی نطنز:

حضور گردشگران با راهنمای محلی در روستای ابیانه به نفع گردشگر است

کلیپ منتشر شده از روستای ابیانه پس از سر و صدای زیادی که به پا کرده است حالا منجر به نامه‌ای شده است که در آن رییس شورای اسلامی ابیانه از فرماندار نطنز درخواست کرده تا از این به بعد تورها و گردشگران ورودی به این روستا دارای یک راهنمای محلی باشند، درخواستی که رییس اداره میراث فرهنگی نطنر آن را پیشنهاد مناسبی توصیف می‌کند.

حسین یزدانمهر- رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان نطنز در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، در خصوص نامه رییس شورای اسلامی ابیانه مبنی بر اینکه تورهای گردشگری ورودی به ابیانه دارای راهنمای محلی باشند، اظهار کرد: این نامه، نامه خوبی است چراکه راهنمای محلی تور می‌تواند هم بازدید کننده را بهتر هدایت کند و هم می‌تواند واقعیت‌های روستا را بیشتر و دقیق تر بازگو کند. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا روستایی مثل ابیانه می‌تواند در زمان پیک مسافر نیز برای همه تورها راهنمای محلی داشته باشد، افزود: 24 نفر در شهرستان نطنز برای توضیح به تورهای ورودی آموزش دیده‌اند که سه نفر از آنها متعلق به روستای ابیانه بوده‌اند و در این خصوص مشکلی وجود ندارد.

رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان نطنز ادامه داد: با ورود راهنمایان محلی، ساماندهی گردشگران در روستای ابیانه بهتر خواهد شد و برای گردشگران نیز سفر خاطره انگیزتری رقم می‌خورد چراکه راهنمای آگاه به روستا آن‌ها را همراهی می‌کند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: