• شنبه ۱۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 983-7995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

شهردار نطنز:

سیل روز گذشته در نطنز خسارتی نداشت

شهردار نطنز گفت: سیل روز گذشته در نطنز خسارت جانی و مالی خاصی در پی نداشته است.

علی پیراینده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در نطنز، اظهار کرد: عصر روز گذشته با نفوذ سامانه تندری و رگباری به منطقه، بارش شدید باران در نطنز رخ داد که در مدت زمان 10 دقیقه 11.5 میلیمتر باران بارید.

وی افزود: همین بارش شدید و ناگهانی سبب شد سیلاب راه افتاده و در معابر و خیابان‌ها شاهد آب گرفتگی باشیم ولی خوشبختانه خسارت جانی و مالی در پی نداشته است.

شهردار نطنز گفت: به جز مسیر امامزاده شاهزاده عبدالله (ع) تا مرکز فنی و حرفه‌ای و مسیر محله‌های کندز و ریسه که همچنان مسدود است، دیگر مسیرها باز و در برخی از نقاط که گل و لای وارد خیابان‌ها شده بود پاکسازی صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: مسیر شاهزاده عبدالله (ع) به سمت مرکز فنی و حرفه‌ای نطنز به علت جاری شدن سیلاب مسدود شده و از شب گذشته تا کنون همچنان سیلاب در جریان است و خسارت جزئی به این مسیر وارد شده است، ولی مسیر محله‌های ریسه و کندز مسدود شده تا خسارتی رخ ندهد.

پیراینده خاطرنشان کرد: تصاویری که در فضای مجازی منتشر شد، مربوط به آب‌گرفتگی مقابل فرمانداری نطنز بوده که مشکل آن عدم دفع و هدایت مناسب آب‌های سطحی است که در حال پیگیری این مشکل هستیم.

شهردار نطنز و مدیر بحران شهری این شهر، گفت: یکی دیگر از مشکلات ما عدم دریافت بودجه برای مدیریت بحران از استان است که هیچ بودجه‌ای برای رفع مشکلات بحرانی در نطنز دریافت نکرده‌ایم.

کد خبرنگار: 13093


انتهای پیام

لینک های مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: