• یکشنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-2392-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار اصفهان:

حل مشکلات کشاورزان شرق، وظیفه اصلی فرماندار است

استاندار اصفهان گفت: فرماندار جدید اصفهان باید وقت خاصی را برای کشاورزان شرق اصفهان اختصاص دهد تا مشکلات این قشر زحمت کش تا حد زیادی مرتفع شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، عباس رضایی عصر امروز (یکشنبه) در مراسم تودیع و معارفه فرماندار اصفهان، اظهار کرد: خرداد، ماه عجیبی است و همه از خرداد خاطرات زیادی داریم. امسال 14 و 15 خرداد مصادف با روزهای پایانی ماه مبارک رمضان شده است که امیدواریم همه از برکات این ماه الهی بهره لازم را گرفته باشیم.

وی افزود: آقای رضوانی – فرماندار سابق اصفهان هنوز به افتخار بازنشستگی نائل نشده اند و قرار است ایشان در بنیاد 15 خرداد مشغول به کار شوند. بدون شک باز هم به توانمندی های ایشان در عرصه های مختلف نیازمندیم و همیشه در استانداری از نقطه نظراتشان، مانند گذشته بهره خواهیم گرفت. فردی که جای ایشان را می گیرد دارای تجارب ارزشمندی است به طوری که آقای سیستانی فرمانداری چند شهرستان را به عهده داشته‌اند و 4 سال هم معاونت استانداری اصفهان بودند و با حفظ سمت به عنوان فرماندار ویژه اصفهان فعالیت خواهند کرد.

استاندار اصفهان با بیان اینکه برای پیش برد امور نیازمند همدلی و همزبانی هستیم، گفت: فرماندار جدید اصفهان باید وقت خاصی را برای کشاورزان شرق اصفهان اختصاص دهد تا مشکلات این قشر زحمت کش تا حد زیادی مرتفع شود.

کادرسازی در استان ضعیف است

رضایی ادامه داد: یکی از مشکلات اساسی در استان این است که کمتر کادر سازی شده است و یکی از نقیصه های بزرگ در اداره ها همین مشکل است که باید جهت رفع آن تلاش جدی شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از خصیصه های مهم یک فرماندار، جوانمردی است به این معنا که فرماندار باید تمام مردم را جز خانواده خود حساب کند.

به گزارش ایسنا؛ در پایان این مراسم، حسین سیستانی به عنوان فرماندار جدید اصفهان منصوب و از خدمات احمد رضوانی تقدیر شد.

کد خبرنگار: 13040


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: