• دوشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 983-8995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ادامه عملیات جستجو برای پیدا کردن جوان گمشده آران و بیدگلی

پس از گذشت دو هفته از مفقود شدن جوان آران و بیدگلی عملیات جستجو همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در آران و بیدگل، شامگاه 29 اردیبهشت جوان آران و بیدگلی که از بیماری خونی رنج می‌برد بدون اطلاع خانواده از منزل خارج شده و تاکنون به منزل مراجعت نکرده است.

طبق مشاهده دوربین‌های پمپ گاز در کمربندی آران و بیدگل این جوان به طرف دشت‌های کویری در حال گذر بوده و از آن شب تاکنون اثری از این شخص دیده نشده است، هر چند از آن تاریخ تاکنون گروه‌های امدادی شهرستان و امداد و نجات محلی به جستجو ادامه داده‌اند ولی اثری از این جوان نیافته‌اند.

با تجهیزات کامل دنبال فرد مفقودی هستیم

حسین میرزاجانی از امدادگران افتخاری هلال احمر و امداد و نجات محلی شهرستان به خبرنگار ایسنا گفت: از 2 روز پیش با درخواست خانواده مفقود شده با امکانات مجهزتری به جستجو ادامه می‌دهیم.

وی افزود: با کمک دوستان در گروه امداد و نجات محلی با 2 دستگاه پاترول و جیپ و یک دستگاه هلی شات به عملیات ادامه می‌دهیم و تا شعاع 20 کیلومتری کویرهای مسیر را بررسی کرده‌ایم و تا دست یافتن به نتیجه به جستجو ادامه خواهیم داد.

میرزاجانی گفت: تاکنون تلاش‌های زیادی از سوی امدادگران محلی و هلال احمر صورت گرفته و از دوستان تقاضا داریم در صورت احساس نیاز به شکل هماهنگ و گروهی اقدام کنند تا تداخلی در کار صورت نگیرد و جستجو هدفمند و با برنامه باشد.

کد خبرنگار: 13094


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: