• چهارشنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 983-10095-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کشف 45 کیلوگرم مواد مخدر از باک اتوبوس در اردستان

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: ماموران در بازرسی از یک اتوبوس موفق به کشف 45 کیلوگرم مواد مخدر که داخل باک آن جاسازی شده بود شدند.

سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده به خبرنگار ایسنا - منطقه اصفهان در اردستان گفت: در پی وقوع وصول خبر مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر با یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه خودرو سواری به عنوان پوشش از شهرهای جنوب شرقی به سمت مرکز کشور از طریق محور ترانزیت، عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدرشهرستان اردستان نایین وعملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین با هماهنگی مقامات قضایی در محل مورد نظر مستقر شدند.

وی افزود: دراین راستا ماموران درحین کنترل خودروهای عبوری موفق به شناسایی و توقف هر دو خودرو و دستگیری سه متهم وانتقال به یگان انتظامی شدند.

فرمانده انتظامی اردستان گفت: ماموران در بازرسی از اتوبوس موفق به کشف 45 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در داخل بطری آب معدنی و داخل باک اتوبوس جاسازی شده بود شدند.

هاشمی زاده خاطرنشان کرد: متهمان جهت تعیین و تکلیف تحویل مقامات قضایی شهرستان اردستان شدند و مواد مکشوفه نیز تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان شد.

کد خبرنگار: 13095


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: