• دوشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 983-12895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

واگذاری 27 هکتار اراضی دولتی به صاحبان صنایع در آران و بیدگل

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: در راستای شعار رونق تولید پس از سال‌ها پیگیری با واگذاری اراضی دولتی شهرک سلیمان صباحی به صاحبان صنایع آران و بیدگل موافقت شد.

مجتبی آراسته در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا_ منطقه اصفهان در آران و بیدگل، اظهار کرد: در راستای واگذاری‌های اراضی دولتی به کارخانجات و صاحبان صنایع و مالکان، در گذشته نیز حدود ۶۶ هکتار از اراضی تعیین تکلیف و اسناد مالکیت آن به صاحبان صنایع واقع شهرک سلیمان صباحی بیدگلی اعطا شده بود.

وی افزود: به منظور رونق و رشد اشتغال پایدار و تحقق نام ملی سال در حوزه صنعت و رونق کسب و کار و به خصوص در حوزه فرش، مجوز واگذاری زمین‌های فاز 2 شهرک سلیمان صباحی بیدگلی که 27 هکتار است صادر شد تا مجموع اراضی واگذار شده اراضی دولتی به کارخانه‌ها و مالکان این شهرک چیزی حدود ۹۳ هکتار باشد.

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل، گفت: با انجام این مهم و اعطای مجوز واگذاری این زمین‌ها به شهرداری و صاحبان صنایع کاربران اشاره شده می‌توانند با داشتن سند اعطایی برای دریافت تسهیلات از مزایای بانک های عامل و اتاق بازرگانی استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار ایسنا؛ آران و بیدگل با داشتن چیزی حدود  800کارخانه و واحد تولیدی فرش از قطب‌های تولید و صادرات فرش ایران بوده که چیزی حدود 400 واحد فعال این شهرستان در شهرک سلیمان صباحی بیدگلی قرار دارد و سالانه چیزی حدود 35 میلیون متر مربع فرش ماشینی تولید می کند.

کد خبرنگار: 13094


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: