• چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-6291-5
  • خبرنگار : 13036
  • منبع خبر : ----

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان اعلام کرد:

ارائه تسهیلات کم‌بهره سه بانک عامل به واحدهای صنعتی کوچک اصفهان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان گفت: سه بانک عامل بانک آینده، سینا و بانک توسعه صادرات در استان اصفهان تسهیلات کم بهره به واحدهای صنعتی ارائه می کنند تا مسیر رونق تولید با عزم بیشتر فعالیت کنند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، حسینی روز گذشته (سه شنبه) در آیین گشایش پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو اصفهان، با بیان اینکه ۷۸ شهرک و ناحیه صنعتی در این استان وجود دارد، اظهار کرد: هشت درصد شهرک ها و نواحی صنعتی کشور در استان اصفهان مستقر هستند، همچنین مجموع واحدهای صنعتی 9400 واحد است.
 
وی با بیان اینکه بیشتر واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان اصفهان در زمینه تولید قطعات خودرو فعالیت دارند، یادآور شد: بیشتر واحدهای صنعتی استان در شهرهای گلپایگان، نجف آباد و نائین مستقر هستند.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان همچنین در خصوص کمک به صنایع کوچک، گفت: سال گذشته در بند ابلاغی الف تبصره ۱۸ قانون بودجه، کمک های خوبی برای حمایت از خوشه های کسب و کار در نظر گرفته شد که صنعتگران می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

وی تاکید کرد: سه بانک عامل بانک آینده، سینا و بانک توسعه صادرات در استان اصفهان تسهیلات کم بهره به واحدهای صنعتی ارائه می کنند تا مسیر رونق تولید با عزم بیشتر فعالیت کنند.

رئيس نمايشگاه هاي داخلي شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان اصفهان در این مراسم با بیان اینکه پانزدهین دوره نمایشگاه قطعات خودرو و همچنین ششمین دوره تخصصی و مجزای آن برگزار شده است، اظهار کرد: این دوره از نمایشگاه با حضور 95 شرکت در فضایی به مساحت 9500 مترمربع آغاز به کار کرد.

مجید نائب زاده افزود: شرکت‌های معتبری از استان‌های اصفهان، تهران، البرز، خراسان رضوی، مازندران، آذربایجان شرقی، خوزستان، زنجان، گیلان، مرکزی و یزد در این نمایشگاه حضور دارند.

وی تاکید کرد: در این دوره از نمایشگاه بر توازن مشارکت کنندگان سعی شده است، البته در برخی سال ها این درصدها متفاوت است و این دوره یک سوم فضای نمایشگاهی در اختیار سابکو قرار دارد.

رئيس نمايشگاه هاي داخلي شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان اصفهان با اشاره به اقدام خاص شرکت نمایشگاه اصفهان در تدوین تقویم پنج ساله آن تا سال 1402، گفت: این تقویم با برنامه ریزی مشخص به سازمان توسعه تجارت ارائه شده و همچنین امیدواریم سال آینده در محل جدید نمایشگاه بزرگ اصفهان پذیرای نمایشگاه قطعه سازی باشیم.

کدخبرنگار: 13036


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: