• دوشنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-5892-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

عابدی:
خارج از مصوبات شورای توزیع عادلانه آب، عمل نمی‌کنیم

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: توزیع آب برای کشت تابستان کار کاملاً تخصصی و بر عهده شورای عالی توزیع آب زاینده‌رود است و همیشه گفته‌ایم که در هر صورت تابع قوانین کارشناسی هستیم و خارج از مصوبات شورای توزیع عادلانه آب حرفی نمی‌زنیم.

حیدرعلی عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، در خصوص سفر وزیر نیرو به اصفهان، اظهار کرد: وزیر نیرو قرار بود برای ستاد احیای زاینده‌رود کاری انجام دهد که امیدواریم در آینده این مهم را انجام دهد، اردکانیان کاملاً به مشکلات اصفهان آشنا است و طبق صحبت هایی که قبلا با نمایندگان داشته امیدواریم مشکلات حوضه آب زاینده رود را مرتفع کند.

وی در پاسخ به این سؤال که هیچ جلسه یا برنامه‌ای با وزیر نیرو در این سفر ندارید؟ افزود: به اندازه کافی با آقای اردکانیان در تهران با حضور رییس مجلس جلسه داشته‌ایم و ایشان در حضور رییس مجلس قول داده بود برنامه زمانبندی اجرای مصوبات را به نمایندگان اصفهان بدهد و آیین‌نامه ستاد احیای زاینده‌رود را عملیاتی کند که امیدواریم این قول‌ها عملی شود. منتظریم ببینیم چه کار عملی ایشان می‌کند، اما قرار نیست جلسه‌ای با اردکانیان در اصفهان داشته باشیم.

عابدی در خصوص درخواست کشاورزان از وزارت نیرو درباره توزیع آب برای کشت تابستان، تصریح کرد: این کار کاملاً تخصصی و بر عهده شورای عالی توزیع آب زاینده‌رود است و همیشه گفته‌ایم که در هر صورت تابع قوانین کارشناسی هستیم و خارج از مصوبات شورای توزیع عادلانه آب حرفی نمی‌زنیم.

کد خبرنگار: 13040


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: