• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 983-17995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فستیوالِ کشوری فوتسال رده‌های پایه در زواره

رئیس هیئت فوتبال شهر زواره از برگزاری فستیوال کشوری مسابقات رده‌های پایه فوتسال با حضور 500 ورزشکار خبر داد.

محمدجواد نوریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در اردستان، اظهار کرد: مسابقات رده‌های پایه فوتسال هیئت فوتبال زواره با شرکت بیش از 500 ورزشکار در حال برگزاری است و تا 29 خردادماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این مسابقات در 2 رده سنتی زیر15 سال و زیر 12 سال که در هر رده سنی 14 تیم از شهرهای همدان، تهران، شهرکرد، مشهد، اراک، ساوه، دلیجان، ازنا، آشتیان، مرکزی، قزوین و تیم‌های زواره و اردستان شرکت دارند در سالن آزادی ورزشگاه زواره در حال انجام است.

رئیس هیئت فوتبال شهر زواره با بیان اینکه حضور خانواده‌ها در کنار نوجوانان ورزشکار بیانگر اهمیت و جایگاه ویژه ورزش در بین خانواده‌هاست گفت: هدف از برگزاری این چنین فستیوال‌هایی فراهم کردن محیطی با نشاط و ایجاد انگیزه در بین فوتسال آموزان و تشویق خانواده‌های فوتسال آموزان برای حمایت از فرزندانشان در عرصه فوتسال است.

نوریان با بیان اینکه در کنار برگزاری مسابقات ورزشی و با توجه به تاریخی بودن منطقه ورزشکاران این مسابقات از ابنیه‌های تاریخی و گردشگری شهر زواره بازدید خواهند کرد، گفت: برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی و اجتماعی از دیگر برنامه‌های این دوره از مسابقات است.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی فوتسال بانوان در زواره یکی از هدف‌های مهم هیئت فوتبال در سال جاری است گفت: بانوان زیادی علاقه‌مند به فعالیت در رشته‌های مختلف ورزشی خصوصاً فوتسال در زواره هستند.

رئیس هیئت فوتبال شهر زواره خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه فستیوال این مسابقات با حضور مسئولان محلی، 29 خرداد برگزار می‌شود.

کد خبرنگار: 13095


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: