• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-10490-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار اصفهان:

همه استان به تحقق اصفهان 2020 کمک خواهد کرد

استاندار اصفهان گفت: مدیریت استان به صورت همه‌جانبه به تحقق اهداف «اصفهان ۲۰۲۰» کمک خواهد کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، عباس رضایی در نشست تخصصی "اصفهان 2020 شهر هنر، گردشگری و میراث فرهنگی" در حاشیه یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان با بیان اینکه به منظور تحقق و عملیاتی شدن «اصفهان ۲۰۲۰» باید تفکر ملی را مدنظر قرار دهیم، اظهار کرد: قسمت‌های مختلفی از زیرساخت‌های گردشگری در اصفهان فراهم است و اگر تمام این موارد در یک پکیج هماهنگ و یکسان‌سازی نشود، به نتیجه نخواهد رسید؛ هیچ کسی از آن سر دنیا تنها به اصفهان سفر نمی‌کند.

وی ادامه داد: یکی از راهکارهای تحقق گردشگری هماهنگی با دیگر استان‌های مقصد گردشگری در کشور است و معمولا گردشگران مجموعه‌ای از زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های مختلف را مدنظر خود قرار می‌دهند.

استاندار اصفهان افزود: باید ظرفیت‌های بوم‌گردی و اقامتگاه سنتی را مدنظر قرار دهیم؛ همچنین باید بتوانیم در فضای مجازی فعالیت مستمری داشته باشیم تا ایران را به عنوان یک مقصد معرفی کنیم چراکه برای گردش و گردشگری باید با فرهنگ و نوع نگرش گردشگران، آشنایی لازم را دارا باشیم.

وی تصریح کرد: در شهرستان‌های استان اصفهان ظرفیت‌های خوبی وجود دارد، اما در برخی از آن‌ها کمترین زیرساخت‌ها مانند سایه‌بان برای رفاه گردشگر وجود ندارد. دلیل این مسئله هم کمبود بودجه در این شهرستان‌ها است.

رضایی اضافه کرد: همت و عزم برای رونق کشور ایران از افتخارات بزرگ است. مدیریت استان در مهلت اجرایی شدن اهداف «اصفهان ۲۰۲۰» به صورت همه‌جانبه کمک خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: