• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 983-10690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برگزاری نمایشگاه راهی برای رونق بیشتر هنر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: هنر ریشه در ذات انسان ها دارد و قدمت آن به طول عمر بشر می رسد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در آران و بیدگل، سعید ضابطی در حاشیه افتتاح نمایشگاه خط و رنگ، اظهار کرد: آران و بیدگل مظهر هنرهای فردی و اجتماعی همچون فعالیت های قرآنی و ادبی است که باید بیش از پیش به هنرمندان این حوزه توجه و خدمت رسانی شود.

وی تصریح کرد: افتخار می کنم در شهری خدمت می کنم که شهر نمونه قرآنی، پایتخت فرش ماشینی و دارای هنرمندانی از جنس مقاومت است، کویر نماد سخت کوشی و هنرمند نماد روح لطیف خداست.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل به مشکلات هنرمندان شهر اشاره کرد و گفت: کمبود فضا و نداشتن جای ثابت مشکل اصلی جامعه هنری آران و بیدگل است که با همکاری شهرداری و شورای شهر دنبال تامین زمین برای ساخت نمایشگاه ثابت و دائمی هستیم تا هنرمندان برای ارائه هنر خود با مشکلات کمتری مواجه شوند.

ضابطی ادامه داد: هدف ما ادامه و پیوستگی نمایشگاه هاست تا بتوانیم به هنر و هنرمند بها دهیم و رونق روز افزون هنر را شاهد باشیم، همواره با تمام توان در کنار هنرمندان خواهیم بود تا رشد و پویایی هنر را در آران و بیدگل همچون گذشته شاهد باشیم. 

وی اضافه کرد: دنبال درست کردن سند جامع و سرشماری کامل هنرمندان شهرستان هستیم و امیدواریم تا پایان سال و حتی زودتر از آن هنرمندان شهر را شناسایی و برای رفع مشکلات جامعه هنری شهرستان تلاش کنیم، این کمترین خدمت ما به عنوان متولی فرهنگ و ارشاد آران و بیدگل به جوانان هنرمند است.

کدخبرنگار: 13094

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: