• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-11691-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اعلام كرد:

تخصيص ١٢ ميليارد تومان اعتبار به اجراي شبكه فاضلاب شهرضا

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: انتظار می رود در سال جاری با تخصیص 12 میلیارد تومان اعتبار به اجرای شبکه فاضلاب شهرضا، این پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن عملیاتی شود.

به گزارش ايسنا-منطقه اصفهان، حمیدرضا جانباز امروز (پنجشنبه) در بازدید از تاسیسات فاضلاب شهرضا و طرح آبرسانی به شهر و 11 روستا دهاقان، اظهار كرد: در یک سال اخیر با ارتقا فرآیند تصفیه در این تصفیه خانه شاهد رفع بوی نامطلوب در محورهای منتهی به تصفیه خانه هستیم.

وی با بیان اینکه با اشاره به اصلاحات فنی که در تصفیه خانه صورت گرفت، افزود: ارتقاء تجهیزات در تصفیه خانه فاضلاب شهرضا موجب شد که بوی نامطلوب در محورهای منتهی به این تصفیه خانه حذف شود که این امر رضایت مردم را رقم زد.

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور رضایتمندی مردم را مهمترین اولویت صنعت آب و فاضلاب کشور برشمرد و گفت: هدف فعالان صنعت آب و فاضلاب کشور از ارائه خدمات جلب رضایت بیش ازپیش مردم است.
 
وي اجرای سریع شبکه فاضلاب شهرضا را خواستار شد و اظهار کرد: انتظار می رود  در سال جاری با تخصیص 12 میلیارد تومان اعتبار به اجرای شبکه فاضلاب شهرضا، این پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن عملیاتی شود.

همچنین مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بازدید از طرح آبرسانی به دهاقان روند اجرای این پروژه را قابل توجه دانست و تصریح کرد: با تکمیل خطوط آبرسانی و احداث ایستگاه های پمپاژ مردم شهر دهاقان و 11 روستای توابع این شهرستان از آب شرب با کیفیت مطلوب تر برخوردار می شوند.

وی اجرای شبکه فاضلاب را برای شهر دهاقان ضروری دانست و اعلام کرد: با توجه به نفود ناپذیر بودن جنس خاک در این شهرستان اجرای شبکه فاضلاب در دهاقان ضروری است.

جانباز همچنين خبر از تخصیص اوراق اسناد خزانه به این پروژه، گفت: با تخصیص اوراق اسناد خزانه به اجرای شبکه فاضلاب دهاقان این پروژه هر چه سریعتر عملیاتی شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: