• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 983-10890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بختیار:

در گندم و جو به تولید پایدار رسیده ایم

نماینده مردم گلپایکان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه های خریدهای تضمینی از سال 96 تاکنون، سبب شد که امروز در بخش گندم، جو و سایر محصولات استراتژیک به تولید پایدار برسیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در گلپایگان، علی بختیار امروز (پنجشنبه) در حاشیه بازدید از مزارع شهرستان گلپایگان که با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: باید به تمام بخش های کشاورزی و دامپروری از جمله بخش های علمی، تحقیقاتی، پژوهشی، ایجاد رشته های کشاورزی و دامپروری در دانشگاه ها و... توجه کنیم.

وی ادامه داد: یکی از اهداف سفر معاون وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان گلپایگان این بود که بتوانیم با توجه به اینکه کارخانه فرآوری گیاه استِویا به زودی در شهرستان راه اندازی می شود، درباره کشت این گیاه به صورت گلخانه ای برنامه ریزی کنیم؛ همچنین با توجه به منابع خوبی که در این زمینه تخصیص داده شده است در سطح مناسبی اقدام به کشت گیاه استویا کنیم.

نماینده مردم گلپایکان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دهم حمایت های خوبی را در کشاورزی و خریدهای تضمینی انجام داد. بودجه هایی که برای خرید تضمینی از سال 96 تاکنون در نظر گرفته شد، سبب شد که امروز در بخش گندم، جو و سایر محصولات استراتژیک به تولید پایدار برسیم و این حمایت ها توسط مجلس ادامه خواهد داشت، چرا که یک الگوی مناسب و پایدار برای آن در بودجه پایه ریزی شده است.

کدخبرنگار:13083

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: