• دوشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 984-1495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره ثبت احوال تیران و کرون:

۸۵ درصد ثبت نام کنندگان در تیران و کرون، کارت ملی هوشمند دریافت کرده‌اند

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان تیران و کرون گفت: بیش از ۸۵ درصد ثبت نام کنندگان در تیران و کرون کارت ملی هوشمند دریافت کرده‌اند.

اصغر رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه اصفهان در تیران و کرون، اظهار کرد: با توجه به فراخوان سراسری کارت ملی هوشمند در شهرستان تیران و کرون اکثر افراد ثبت نام کردند و منتظر دریافت کارت ملی هوشمند هستند.

وی افزود: بیش از ۵۵ هزار نفر در شهرستان متقاضی صدور کارت ملی هوشمند هستند که برای بیش از ۸۵ درصد این افراد کارت ملی هوشمند صادر شده است.

رضازاده اضافه کرد:کسانی که تاکنون نسبت به صدور کارت ملی هوشمند اقدام نکردند در اسرع وقت اقدام کنند و اگر ثبت نام آن را به تأخیر بیندازند، نمی‌توانند امور بانکی و اداری خود را با کارت ملی قدیمی انجام دهند .

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان تیران و کرون، تصریح کرد: مراحل دریافت کارت ملی هوشمند به این شکل است که ابتدا در سایت ثبت احوال کشور در قسمت ثبت نام کارت ملی هوشمند، ثبت نام انجام می‌شود و پس از تعیین شدن مکان نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام اقدام می‌شود و در آخر با دریافت رسید کارت ملی که با کد رهگیری همراه است، می‌توان به امور بانکی و اداری پرداخت.

کد خبرنگار: ۱۳۰۷۳


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: