• دوشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 984-2095-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی فرمانداری کاشان:

جابجایی محموله گندم در شمال استان نیازمند مجوز قانونی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کاشان گفت: با توجه به آغاز فصل برداشت گندم در منطقه، جابجایی این محصول تنها با مجوز شرکت غله و هماهنگی جهاد کشاورزی مجاز بوده و جابجایی محموله بدون مجوز خلاف قانون و قاچاق است.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان در کاشان، عباسعلی قپانی پور، اظهار کرد:  تعلل در نظارت دام و گوشت قرمز منجر به مشکلات سال قبل شد و  بر این اساس کنترل برای جابجایی گندم در نظر گرفته شده است. با توجه به آغاز فصل برداشت گندم در منطقه، جابجایی این محصول تنها با مجوز شرکت غله و هماهنگی جهاد کشاورزی مجاز بوده و جابجایی محموله بدون مجوز خلاف قانون و قاچاق است.

وی افزود: هم‌اکنون محصول گندم کاران شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، اردستان و نطنز به قیمت تضمینی خریداری و با نظارت جهاد کشاورزی تحویل اداره غله می‌شود.

قپانی پور وضعیت اشتغال در این شهرستان را مناسب خواند و گفت:  آمار بیکاری افراد زیر دیپلم کمتر از هفت درصد و دانش‌آموختگان دانشگاهی بیش از ۲۰ درصد است و برخی از بیکاری‌ها  با هدف کسب شغل بهتر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کاشان، تصریح کرد: در بخش کارگری هیچ مشکلی منجر به بحران در شهرستان کاشان وجود ندارد و در چند کارخانه محدود تعدیل نیرو انجام شد که علت آن دیرکرد در بازپرداخت پول محصولات بود.

وی تأکید کرد: دشمن جنگ اقتصادی علیه مردم ایران را اعلام و آغاز کرده است، اتاق جنگ در موضوع اقتصاد فعال شده که  هر گونه سیاه نمایی در این شرایط، گناه بزرگی است.

قپانی پور گفت: شهرستان کاشان، به علت وجود صنایع متعدد، یکی از مناطق مهاجرپذیر است که برخی مشکلات نیز ناشی از این بخش است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: