• دوشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 984-2195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فعالیت 3 مرکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست در اردستان

رئیس اداره بهزیستی اردستان گفت: تعداد سه مرکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست و بد سرپرست در شهرستان اردستان فعالیت می‌کنند که تمامی آن‌ها توسط خیران مدیریت می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در اردستان محمدعلی مطلب زاده، ظهر امروز(دوشنبه) در دیدار کارکنان دادگستری اردستان با کودکان مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست، اظهار کرد: نگهداری و ارائه خدمات به کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست از اقدامات مهم سازمان بهزیستی در جامعه است.

وی با بیان اینکه بیش از ۹۰ درصد کودکان مراکز نگهداری بدسرپرست هستند و خانواده آن‌ها به نوعی با اعتیاد سر و کار داشته‌اند، افزود: تعداد 33 فرزند بد سرپرست در مراکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست و بد سرپرست در شهرستان اردستان تحت پوشش هستند که تمامی آن‌ها توسط خیران مدیریت می‌شوند.

رئیس اداره بهزیستی اردستان با بیان اینکه مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست شهرستان اردستان جز نخستین مراکز کشور محسوب می‌شوند، گفت: در مراکز، برنامه‌های متعدد فوق برنامه، اردوهای تفریحی زیارتی و فعالیت‌های دیگر انجام می‌شود. اگر همراهی و همکاری خیران نباشد، انجام این کارها برای بهزیستی بسیار سخت است.

مطلب زاده با بیان اینکه تمامی فرزندان مراکز نگهداری تحت سرپرستی در قالب بیمه عمر و پس‌انداز بیمه تحت پوشش هستند، افزود: سازمان بهزیستی بچه‌های این مراکز را تحت پوشش خود قرار داده و ماهانه مبالغی را به عنوان پس‌انداز و بیمه درمانی قرار داده است.

کد خبرنگار: ۱۳۰۹۵


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: