• دوشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 984-2295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

شهردار اردستان:

سؤالات شورای شهر از شهردار غیرقانونی است

شهردار اردستان گفت: به تازگی طرح سؤال از شهردار از طرف شورای شهر مطرح می‌شود که غیرقانونی است و در حوزه کاری ایشان نیست.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در اردستان،  محسن حیدری ظهر امروز(دوشنبه) در نشست خبری، اظهار کرد: رئیس شورای اسلامی شهر اردستان مدتی است پافشاری می‌کند بنده استعفا دهم و دوستان نزدیک به خودشان را شهردار کنند. تأکید می‌کنم استعفایی در کار نیست و تا آخرین روز ارائه خدمت خواهم کرد.

وی با بیان اینکه رئیس شورای شهر مطرح کرده است که بنده دیگر شهردار نیستم، افزود: به تازگی طرح سؤال از شهردار را مطرح می‌کنند و سوالاتی عنوان می‌شود که غیرقانونی است و در حوزه کاری ایشان نیست.

شهردار اردستان با بیان اینکه بیش از 90درصد مصوبات شورای اسلامی شهر اردستان را شهرداری اجرا کرده است، گفت: پس پشت پرده این موضوعات که رئیس شورای شهر مطرح می‌کند موضوعات کاری نیست و افراد خاصی این موضوع را مدیریت می‌کنند.

حیدری با بیان اینکه پرونده برخی از موضوعاتی که مورد مطالبات شهروندان است بیش از شش ماه است در شورای شهر معطل نظر شورا است، تصریح کرد: موضوعاتی که مطرح می‌شود به دلیل کاری نیست و نشان می‌دهد که پشت پرده اختلافات شورای شهر و مخصوصاً رئیس شورا موضوعاتی غیر از فعالیت شهرداری است.

وی با بیان اینکه رئیس شورای شهر مطرح می‌کند که با چند گزینه برای تصدی شهرداری اردستان صحبت کردم و زشت است که نیایند برای گزینش، ادامه داد: باعث تأسف است که هنوز موضوع استعفا و استیضاح بنده نتیجه نداده ولی رئیس شورا این موضوعات را بیان می‌کند.

شهردار اردستان بابیان اینکه فشارهایی که به مجموعه شهرداری وارد می‌شود به دلیل جلوگیری از مسائل خلاف قانون است که انجام شده، افزود: اقداماتی که در این خصوص انجام شده باعث شده حاشیه به شهرداری وارد شود.

حیدری با بیان اینکه اختلافات رئیس شورای شهر اردستان با شهرداری کاملاً شخصی است، تصریح کرد: رئیس شورای شهر به کانال‌های خبری غیررسمی خبر می‌دهد که هفته دیگر شهردار رفتنی است و این‌گونه برای مجموعه شهرداری حاشیه درست می‌کند.

وی با بیان اینکه از ابتدای فعالیت بنده در شهرداری یک سری فعالیت‌هایی انجام شده که در حال حاضر باید به نتیجه برسانیم، تأکید کرد: اگر علی‌رغم فشارهای ناجوانمردانه به مجموعه شهرداری هنوز صبر کردیم فقط به دلیل نتایج فعالیت‌هایی است که انجام دادیم.

کد خبرنگار: 13095


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: