• سه شنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 984-1688-5
  • خبرنگار : 13042
  • منبع خبر : ----

رای کمیته انضباطی در خصوص دیدار جنجالی ذوب آهن و شهرداری

محرومیت و جریمه میلیونی برای بانوان فوتبالیست متخلف

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، رأی دیدار تیم‌های فوتبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان و شهرداری سیرجان را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال پس از بررسی کمیته انضباطی در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال بانوان شهرداری سیرجان و ذوب آهن اصفهان رای خود را به شرح زیر اعلام کرد:

دنیا بندار، فاطمه عادلی و زهره کودایی بازیکنان تیم ذوب آهن به علت رفتار غیر ورزشی با بازیکنان و سرمربی تیم مقابل طبق گزارشات و فیلم مسابقه متخلف و با احراز آن و مطابقت با ماده ۵۴ مقررات انضباطی  هرکدام از نفرات فوق منفردا به احتساب محرومیت ناشی از قرار دستور موقت  به مدت دو جلسه از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات رسمی محروم و باید هر نفر سه میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کنند.

بیان محمودی – سرمربی تیم ذوب آهن به علت اهانت به کمک داور دو و انتشار مطالب غیر واقع متخلف و ضمن احزار تخلف و انطباق با مواد ۵۵ و ۷۱ مقررات انضباطی و به استناد همین مقررات مجموعا به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم بوده و باید مبلغ پنج میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

سارا ظهرابی نیا- بازیکن تیم شهرداری سیرجان به دلیل بی توجهی به دستورات داور در مورد خروج سریع از زمین بازی که همین اقدام وی باعث شروع درگیری ها بوده است و رفتار غیر ورزشی با بازیکن تیم مقابل متخلف و به استناد ماده ۵۴ و ۵۵ مقررات انضباطی با محاسبه محرومیت ناشی از دستور موقت به مدت سه جلسه از همراهی تیم مربوطه محروم و باید سه میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

ندا رضاپور- بازیکن تیم شهرداری سیرجان به علت رفتار غیر ورزشی و مضروب کردن بازیکن تیم مقابل، به پرداخت ۵  میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و به مدت سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است. محرومیت نامبرده نیز با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت می باشد.

مریم جهان نجاتی- سرمربی تیم شهرداری سیرجان به دلیل استفاده از الفاظ ناشایست نسبت به بازیکن تیم مقابل به توبیخ کتبی و پرداخت دو میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

این رای در مورد محرومیت های دو جلسه و بیشتر با رعایت مقررات قابل تجدید نظر در کمیته انضباطی بوده و در مورد جرایم نقدی جهات مخففه ماده ۹۳ با توجه به رده مسابقاتی لحاظ شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: