• سه شنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 984-3095-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار چادگان:

کتابخانه یک شاخص عملکرد در نظام اسلامی است

فرماندگار چادگان گفت: هم اکنون وضعیت کتابخانه ها با توجه به شاخصه ها قابل قبول است، ولی نیاز به توسعه و سرعت بیشتری دارد تا رضایت علاقه مندان در این حوزه تامین شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در چادگان، عباس توکلی ظهر امروز(سه شنبه) در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، اظهار کرد: کتابخانه یک شاخص عملکرد در نظام اسلامی است و هر اقدامی برای توسعه حمایت مجموعه فرمانداری را به همراه خواهد داشت.

فرماندار چادگان گفت: هم اکنون وضعیت کتابخانه ها با توجه به شاخصه ها قابل قبول است، ولی نیاز به توسعه و سرعت بیشتری دارد تا رضایت علاقه مندان در این حوزه تامین شود.

توکلی افزود: توجه به این حوزه از هر لحاظ توسعه شهرستان را در زمینه های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی فراهم خواهد کرد.

سرپرست اداره کتابخانه های عمومی چادگان نیز، خاطرنشان کرد: به ازای هر ۱۰۰ نفر جمعیت ۸ متر مربع فضای مطالعه در افق ۱۴۰۴ دیده شده است که در این باب مشکلی در شهرستان وجود ندارد.

درویشی با بیان اینکه ۴۸۰۰۰ جلد کتاب در کتابخانه های عمومی چادگان وجود دارد، گفت: ۲۶۰۰ نفر در کتابخانه های این شهر عضو هستند و برای توسعه کتابخانه مرکزی شهر چادگان تدابیر لازم اندیشیده شده و کارهای مقدماتی و اجرایی آن صورت پذیرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: