• سه شنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 984-1988-5
  • خبرنگار : 13042
  • منبع خبر : ----

سلطان حسینی:

آگاه سازی خانواده ها برای پیشگیری از آسیب ها وظیفه ما است

مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: وظیفه ما است که از سوی هیئت پزشکی ورزشی برای پیشگیری از آسیب‌ها، خانواده‌ها را آگاه کنیم و در مسیر کاهش آسیب‌های رفتاری، اخلاقی و به ویژه در مکمل‌ها به آن‌ها مشاوره بدهیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، محمد سلطان‌حسینی صبح امروز(سه شنبه) در مجمع سالیانه هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان که با حضور نوروزی رئیس فدراسیون در هتل شیخ بهایی اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: فدراسیون و هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان از جمله فدراسیون‌ها و هیئت‌های مقید به ارزیابی عملکرد سالیانه است که جای قدردانی دارد.

وی با تذکر به بخش مالی هیئت پزشکی ورزشی گفت: هیئت پزشکی ورزشی باید در مسائل مالی سرآمد دیگر هیئت‌ها باشد. درست است که هیئت همیشه در خصوص مسائل مالی بسیار شفاف رفتار کرده است، اما لازم بود امروز نیز با ارائه مکتوب مباحث مالی، حاضران در مجمع حرفه ای تر رفتار می کردند.

وی با اشاره به مسائل و موضوعاتی که جوانان و به ویژه ورزشکاران را تهدید می کند، تصریح کرد: وظیفه ما این است که از سوی هیئت پزشکی ورزشی برای پیشگیری از آسیب‌ها، خانواده‌ها را آگاه کنیم و در مسیر کاهش آسیب‌های رفتاری، اخلاقی و به ویژه در مکمل‌ها به آن‌ها مشاوره بدهیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان خاطرنشان کرد: به هیئت پزشکی ورزشی استان توصیه می کنم با بخش ورزش کارگری و دانشگاهی جلساتی داشته باشند تا بتوانند خدمات بیشتر و بهتری را در اختیار ورزشکاران قرار دهند و دانش علمی موجود در این زمینه را نیز به جامعه منتقل کنند.

سلطان حسینی همچنین در خصوص آکادمی لوافان تاکید کرد: همان گونه که از اسم این آکادمی مشخص است این آکادمی در ارتباط با علوم ورزشی است، انتظار ما براین است با تجهیز بیشتر این مجموعه و ارتباط بیشتر با بدنه جامعه به ارائه خدمات به تمامی قشرهای جامعه بپردازند و مجمع بعدی علاوه بر ارائه عملکرد هیئت، گزارشی نیز در زمینه ارائه خدمات آکادمی علوم لوافان به ورزشکاران، سالمندان و زنان داشته باشیم، این موضوعی است که باید به آن توجه کنیم چرا که بسیار مهم است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: