• چهارشنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 984-3695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ادامه اجرای طرح زیرگذر کاشان به تصویب شورای ترافیک استان اصفهان رسید

فرماندار کاشان از تصویب ادامه اجرای طرح زیرگذر کاشان در پنجمین نشست شورای هماهنگی ترافیک استان اصفهان  و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان خبر داد.

به گزارش ایسنا – منطقه اصفهان در کاشان، علی‌اکبر مرتضایی قهرودی، اظهار کرد: طرح زیرگذر میدان ولی‌عصر کاشان، به عنوان بزرگترین و مهم‌ترین طرح ترافیکی این شهر  پیش‌تر مسیر قانونی از جمله مصوبه شورای ترافیک شهرستان را دریافت کرده بود.

وی افزود: در نشست پیشین در خردادماه گذشته، قرار شد اعضای شورای ترافیک پرسش‌های خود را در مورد طرح زیرگذر کاشان به صورت مکتوب ارائه کنند که در این جلسه مجریان طرح به آن‌ها پاسخ گفتند.

مرتضایی قهرودی تصریح کرد: برای تهیه طرح‌های ترافیکی هر شهر به سندهای بالادستی مانند طرح‌های جامع و تفصیلی مراجعه می‌شود و در ۲ طرح ابلاغی به کاشان نیز زیرگذر به عنوان یک محور شریانی درجه یک تعریف شده که باید به صورت بزرگراه و دسترسی غیرهمسطح اجرا شود.

فرماندار کاشان تصریح کرد: با وجود تمام تفسیرها و مصوبه شورای ترافیک شهرستان و توضیح‌های مفصل مشاور، نقد و بررسی کارشناسان خبره و شورای ترافیک استان به این جمع‌بندی رسید که طرح زیرگذر مدخل شهر کاشان، قابیلت اجرایی دارد.

 وی گفت: بعد از  روشن شدن زوایای فنی طرح و تصویب آن با حضور مدیران و متخصصان کشوری و استانی، کسانی که علت مخالفت خود را مسائل فنی و کارشناسی عنوان می‌کردند، با حاکم شدن منطق، باید فارغ از اظهار نظرهای سیاسی از مصوبه شورای ترافیک استان تمکین کنند.

مرتضایی ضمن تأکید بر اطلاع رسانی عمومی در خصوص ابعاد کارشناسی و شفاف سازی برنامه زمان‌بندی و پشتوانه مالی طرح توسط شهرداری، افزود: انتظار می‌رود، شورای اسلامی شهر کاشان و دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان برای تسریع در عملیات اجرایی  زیرگذر بلوار قطب راوندی-شهیدخادمی-خلیج فارس همکاری کنند.

به گزارش ایسنا، طرح احداث یکهزار و ۸۰۰ متری زیرگذر کاشان با حضور وزیر راه و شهرسازی و  برخی مسئولان این شهرستان آغاز شد و مدت زمان دو سال برای اجرای آن در نظر گرفته شده بود،  ولی در ماه گذشته، رئیس و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر کاشان پس از گذشت پنج ماه از زمان تصویب به مخالفت جدی با آن برخاسته بودند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: