• چهارشنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 984-2792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

باید از تحریف شخصیت شهید بهشتی جلوگیری کرد

برادر شهید بهشتی گفت: به جرات می توان گفت کسی که در این سی سال نگذاشت انقلاب اسلامی ایران از صراط مستقیم خود خارج شود، مقام معظم رهبری است.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، حجت الاسلام بهشتی  نژاد (امروز ) در نشست مطبوعاتی و رسانه ای ستاد گرامیداشت شهدای هفتم تیر، هفته قوه قضائیه و هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی با بیان اهمیت پرداختن به شخصیت شهید بهشتی، اظهار کرد: عده ای قصد تحریف این شخصیت والامقام را دارند، ولی با پرداختن هر چه بیشتر به تمام ابعاد این شخصیت و رجوع به منابع اصلی که این شخصیت را می شناسند باید از تحریف شهید بهشتی جلوگیری کرد. 

وی با بیان اینکه شهید بهشتی با سیاست ها و اقدامات امریکا مخالف بود، گفت: افرادی که می خواهند درباره این شخصیت حرف بزنند باید بهشتی شناس باشند، مقام معظم رهبری به معنای واقعی بهشتی شناس هستند، علاوه بر اینکه با شهید بهشتی در یک دوره زندگی می کردند و با یکدیگر آشنایی داشتند هر دو با یکدیگر برای به ثمر رسیدن انقلاب و فعالیت های بعد از پیروزی انقلاب تلاش های زیادی کرده اند. 

برادر شهید بهشتی نژاد تصریح کرد:  قبل از اینکه از شهید بهشتی به عنوان یک شخصیت خارج رفته و دانشگاهی یاد شود، باید به حوزوی بودن او اشاره کرد، او یک فرد حوزوی بود که در محضر اساتیدی چون امام خمینی (ره)، آیت الله بروجردی، علامه طباطبایی و ... درس آموخت. 

وی با اشاره به حادثه ترور نافرجام مقام معظم رهبری گفت: به جرات می توان گفت کسی که در این سی سال نگذاشت انقلاب اسلامی ایران از صراط مستقیم خود خارج شود، مقام معظم رهبری است، ضمن اینکه ایشان بعد امام تنها فردی بود که ابعاد شخصیتی شهید بهشتی را به درستی تبیین کردند. 

همچنین حجت الاسلام مهدی اژه ای، برادر یکی از شهدای  7 تیر گفت: دشمنان نظام از اول پیروزی انقلاب اسلامی ایران اقدام به ترور شخصیت های اصلی و تاثیرگذار انقلاب همچون شهید بهشتی، شهید مطهری و ... کرده اند تا به ظن خود این انقلاب را بر انداز کنند. 

وی در پایان اضافه کرد: اگر امروز شاهد هستیم که آمریکا و شخص ترامپ اقدام به تحریم دفتر مقام معظم رهبری می کنند، این اقدام نشانگر این است که به دنبال ترور شخصیتی ایشان هستند و این اقدام خود یک عمل تروریستی است. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: