• پنجشنبه ۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 984-1793-5
  • خبرنگار : 13037
  • منبع خبر : ----

اصفهان، میزبان جشنواره فرهنگی دانشجو معلمان کشور

سرپرست امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان گفت: دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان میزبان بیست و نهمین جشنواره دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور در بخش هنری است.

شهرام عروف زاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان اظهار کرد: از آنجایی که اصفهان خاستگاه و جایگاه هنر و فرهنگ و پایتخت فرهنگی و تمدن ایران اسلامی است، مسئولیت برگزاری بیست و نهمین جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشجو معلمان در بخش هنری به دانشگاه فرهنگیان اصفهان واگذار شده است.

وی تصریح کرد: این جشنواره در بخش هنری در  9 رشته، نقاشی، خوشنویسی، خط تحریری، عکاسی، طراحی پوستر، فیلم کوتاه، نماهنگ، معرق و منبت، تذهیب برگزار می شود. مرحله حضوری این جشنواره از هشتم تا 10 تیرماه در پردیس خواهران و برادران برگزار می شود و در پایان در مراسم اختتامیه با حضوری مسئولان کشوری و استانی از نفرات برتر تقدیر به عمل می آید.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: تعداد کل دانشجو معلمان شرکت کننده در بخش هنری 310 نفر است که از این تعداد بنا بر ارزیابی انجام گرفته 85 نفر به بخش حضور راه پیدا کرده اند و برای ارائه هنر و فعالیت خود به اصفهان دعوت شده اند.

عروف زاد با تاکید بر اینکه تربیت یک معلم وارسته و همه جانبه مهم ترین وظیفه دانشگاه فرهنگیان است، خاطرنشان کرد:  این دانشجویان باید بر پایه ارزش های اسلامی و انقلابی تربیت شوند و امر پرورش دانشجو معلمان صرفا با حضور در کلاس درس  صورت نمی گیرد، بلکه در برنامه ها و اردو های غنی فرهنگی و اجتماعی این اتفاق خواهد افتاد.

وی افزود: دانشجو معلم برای پرورش بهتر باید وارد جایگاه عمل شود و تجربه کسب کند. جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشجو معلمان یک عرصه و میدان  بسیار با ارزش برای بروز و ظهور استعداد، خلاقیت و نوآوری دانشجویان و تأکید بر ارزش های جامعه اسلامی است و بهره گیری از این ظرفیت دانشجو معلمان برای پرورش همه جانبه آنها است.

به گزارش ایسنا، بیست و نهمین جشنواره دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان در بخش هنری 8 تا 10 تیر در پردیس دانشگاه فرهنگیان اصفهان برگزار می شود.

کد خبرنگار:13037


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: