• جمعه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 984-2694-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

میزبانی "نقش‌قلم" از آثار استادان آبرنگ اصفهان

نمایشگاه "اسپاتنا" با آثاری از استادان آبرنگ اصفهان، امروز در گالری نقش‌قلم گشایش می یابد.

مدیر گالری نقش‌قلم در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: این گالری نزدیک به دوسال است که آغاز به کرده و زمینه فعالیت آن فقط در حوزه هنرهای تجسمی است. طی این سال‌ها کوشیده‌ایم که در کنار پرداختن به آثار اساتید به‌ نام حوزه تجسمی در اصفهان، از کارهای هنرمندان کمتر شناخته‌شده‌ مورد تایید نیز استفاده کنیم.

رؤیا صلوتی ادامه داد: با وجود فضای کوچک این گالری، در پی ایجاد شبکه‌ای از هنرمندان با استعداد و به‌نام حوزه تجمسی هستیم که اولین قدم آن در راستای تحقق این مهم، برگزاری نمایشگاه آبرنگ "اسپاتانا" است.

وی با اشاره به زمان گشایش نمایشگاه "اسپاتانا" گفت: این نمایشگاه از امروز، هفتم تیرماه رأس ساعت 17:30 آغاز به کار می کند. به غیر از شنبه این هفته، این نمایشگاه از 9 تیرماه تا سه شنبه 18 تیرماه همه روزه از ساعت 17:30 تا 20:30 به‌صورت رایگان، پذیرای علاقه‌مندان است.

صلوتی تصریح کرد: رضا بدرالسماء، محمدرضا آتشزاد، احمد حمیدی، اکبر فلاحتی، مصطفی شعرباف، حسین هادی پوربروجنی، مرتضی اشتیاقی، بهروز والیانی، پارسا پاینده و مهدی باغ زرشکی، ۱۰ استادی هستند که آثار آن‌ها در "اسپاتنا" به نمایش درمی‌آید.

مدیر گالری نقش قلم گفت: سعی کردیم از هر هنرمند سه اثر را داشته ‌باشیم و در مجموع 35 اثر با محوریت طبیعت، جانداران و ... در این نمایشگاه خواهیم داشت.

صلوتی با توضیح واژه "اسپاتنا" اظهار کرد: اسپاتانا و اسپاتنا نام قدیم شهر اصفهان بوده است و چون این گالری به دنبال معرفی هنرهای اصیل تجسمی اصفهان و هنرمندان شاخص آن است این نام را برای آن برگزیدیم.

به گزارش ایسنا، گالری نقش‌قلم در چهارباغ بالا، بعد از مجموعه کارگران، انتهای کوچه 23(هدایتی)، بن بست میخک واقع شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: