• جمعه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 984-5295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه نطنز:

سخنان آمریکا از حقوق بشر، خنده دار است

امام جمعه نطنز گفت: حرف های آمریکا در مورد حقوق بشر خنده دار و عجیب است.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در نطنز، حجت الاسلام والمسلمین روح الله امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته در نطنز، اظهار کرد: حرف های آمریکایی ها در مورد حقوق بشر و توجه آنها به حقوق بشر خنده دار و عجیب است.

وی افزود: ترامپ گفته که قصد داشتیم در جواب حمله به پهپاد آمریکایی 3 نقطه از ایران را مورد حمله قرار دهیم و وقتی فهمیدیم 150 نفر کشته می شوند منصرف شدیم که این سخن دروغ است.

امام جمعه نطنز گفت: 300 هزار شهید دفاع مقدس، 17 هزار شهید ترور، حمله به هواپیمای مسافربری ایران در خلیج فارس و حتی لشکر کشی به خاورمیانه و کشتار مردم بی دفاع منطقه نمونه بارز حقوق بشر آمریکایی است.

وی تصریح کرد: امروز قدرت دفاعی ایران آنقدر پیشرفت کرده که مدرنترین پهپاد جاسوسی آمریکا را سرنگون می‌کند و همین موضوع سبب رعب و وحشت آمریکا برای حمله به ایران است.

امینی خاطرنشان کرد: آمریکایی ها بدانند که جنگ با ایران محدود نیست و شروع کننده آن آمریکایی ها خواهند بود ولی تمام کننده آنها نیستند و دیگر اسرائیلی هم وجود نخواهد داشت.

وی همچنین پیرامون درگذشت نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: از فوت نماینده مردم شهرستان نطنز عمیقا ناراحت شدیم.

امام جمعه نطنز افزود: احیانا اگر تفکرات سیاسی کسی با کسی متفاوت است دلیلی بر این نمی شود که یک انسان راضی به آزار و اذیت دیگری شود.

وی خاطرنشان کرد: هرکس که راضی باشد شخص دیگری آسیب یا آزار ببیند، نه تنها شیعه، بلکه مسلمان نیست.

امینی خاطرنشان کرد: زمانی که مرتضی صفاری نطنزی نماینده فقید شهرستان نطنز در بستر بیماری بود، با تماس تلفنی جویای احوالش شدم و برای سلامتی وی دعا کردم ولی خواست خدا چیز دیگری بود و اکنون برای وی طلب مغفرت داریم.

کد خبرنگار : 13093


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: