• جمعه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 984-3388-5
  • خبرنگار : 13042
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن: شهرداری بم استحقاق قهرمانی داشت

سرمربی تیم فوتبال بانوان ذوب آهن می گوید: تیم بم ستارگان فوتبال بانوان ایران را در اختیار دارد و بازی های زیبایی را به نمایش می گذارند و آنها مستحق قهرمانی بودند.

بیان محمودی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: می دانستیم بازی سختی در مقابل قهرمان ایران داریم. نیمه اول موفق به گل زنی شدیم اما در نیمه دوم بازی را واگذار کردیم هر چند بچه ها بازی خوبی به نمایش گذاشتند و من از آنها راضی هستم.

وی افزود: تیم شهرداری بم تیم فوق العاده ای است. بازیکنان آنها را می توان ستارگان فوتبال ایران دانست که در کنار هم در این تیم جمع شدند و هماهنگی بسیار خوبی دارند و به نظر من استحقاق قهرمانی دارند و به آن ها تبریک می گویم. 

وی ادامه داد: متاسفانه ما امسال در لیگ امسال به ویژه در نیم فصل دوم بدشانسی داشتیم، محرومیت هایی که بازیکنانمان با آن مواجه شدند و یا مصدومیت هایی که داشتیم فقط می توانم بگویم بدشانسی داشتیم وگرنه ما برای سکوی دومی می جنگیدیم. 

سرمربی تیم فوتبال بانوان ذوب آهن در خصوص کیفیت لیگ خاطر نشان کرد: لیگ امسال به نظر من نسبت به سالهای قبل بهتر بود. مشخص بود تیم ها کار کردند و نسبت به گذشته خیلی بهتر شده بودند، البته همچنان مشکل اسپانسر را همه داشتند. 

محمودی در خصوص رای کمیته انضباطی گفت: ترجیح می دهم که دیگر در این مورد صحبت نکنم چرا که فکر می کنم واقعیات را قبلا گفتیم. در خصوص ماندن در ذوب آهن هم لیگ امروز تمام شده چند روزی استراحت و بعد به موضوع فکر می کنم هر احتمالی برای آینده وجود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: