• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-7290-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر خیریه الزهرا(س) در استان اصفهان:

ازدواج اساسی ترین مشکل جوانان است

مدیر خیریه الزهرا(س) در استان اصفهان گفت: ازدواج موفق سنگ زیربنای همه موفقیت های یک جوان و یک خانواده است و بنابراین باید نسبت به ازدواج حساسیت تام داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، صبح امروز سه شنبه آیت الله هادی نجفی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یک حرکت اجتماعی جهت ازدواج جوانان باید انجام شود و این حرکت نیازمند نهضت و بسیج عمومی برای محقق شدن این امر است.

وی ادامه داد: وضعیتی که در شرایط کنونی مشاهده می‌کنیم وضعیت بحرانی وخاصی است چراکه ازدواج یکی از اساسی ترین مشکلات جوانان است و همه باید دست به دست هم بدهیم تا مشکلات جوانان حل شود و باید گفت به سرانجام رسیدن جوانان بسیاری از مشکلات اجتماعی را حل خواهد کرد.

مدیر خیریه الزهرا(س) در استان اصفهان تصریح کرد:  موسسه الزهرا(س) از عمری حدود ۳۲ سال برخوردار است و درواقع رسالت این موسسه  تسهیل امر ازدواج جوانان است که در سال های گذشته ثبت ملی شده و فعالیت خود را در سطح کشور گسترش داده است.

نجفی ازدواج را زیربنای همه موفقیت‌های یک جامعه خواند و گفت: مهم این است که فراموش نکنیم ازدواج موفق سنگ زیربنای همه موفقیت های یک جوان و یک خانواده است و بنابر این نسبت به ازدواج باید حساسیت تام داشته باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: