• یکشنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 984-7193-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دانشگاه اصفهان میزبان هفدهمین کنفرانس بین‌المللی تخصصی زبان انگلیسی

دبیر علمی  هفدهمین کنفرانس بین المللی تخصصی زبان انگلیسی (تلسی) گفت: مهلت ارسال چکیده  مقالات از 20 تیرماه اعلام شد  و ماه آینده این چکیده ها جمع آوری و توسط هئیت داوری مورد بررسی قرارمی گیرند. 

سعید کتابی درگفت وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، اظهار کرد: این کنفرانس با هدف بررسی نظریه های جدید در زبان انگلیسی برگزار می شود. در این همایش، مقالات برگزیده در قالب سخنرانی ارائه خواهند شد.

وی با بیان اینکه این همایش با استقبال خوبی مواجه شده است، تصریح کرد: تاکنون 960 نفر در سایت کنفرانس ثبت نام کرده اند. طبق برآوردهای کمیته علمی کنفرانس انتظار می رود این کنفرانس 400 نفرشرکت کننده داشته باشد.

دبیر علمی هفدهمین کنفرانس بین‌المللی تخصصی زبان انگلیسی (تلسی) با اشاره به تعداد مقالات ارسال شده به دبیرخانه کنفرانس، خاطر نشان کرد: مهلت ارسال چکیده مقالات از 20 تیرماه اعلام شد و ماه آینده این چکیده ها جمع آوری و توسط هئیت داوری مورد بررسی قرار می گیرند.

کتابی در ارتباط با شرکت کنندگان کنفرانس، تصریح کرد: تاکید کمیته علمی کنفرانس بر حضور تمام دانشگاه های کشور در این کنفرانس بین المللی است. با توجه به اینکه کنفرانس در سطح بین المللی برگزار می شود، از 6 چهره شاخص بین المللی در زمینه زبان انگلیسی نیز دعوت شده است. 
 
وی تاکید کرد: این کنفرانس بین المللی تنها در حوزه زبان انگلیسی است و شامل دیگر زبان ها نمی شود. 

به گزارش ایسنا، هفدهمین همایش بین المللی تخصصی زبان انگلیسی (تلسی)، 15 تا17 آبان ماه در دانشگاه اصفهان برگزار می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: