• یکشنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 984-17495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار گلپایگان:

تشکیل نهادهای غیردولتی به نفع کشور است

فرماندار شهرستان گلپایگان گفت: برای خیریه‌ها دولت دیگر پولی ندارد که بخواهد به کسی بدهد، بنابراین مردم باید خود مشارکت داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه اصفهان در گلپایگان، حسین یارمحمدیان در نشست سازمان‌های مردم نهاد شهرستان که امروز(یکشنبه) برگزار شد، با بیان اینکه سمن‌های غیردولتی در کشورهای توسعه یافته شکل گرفته است، اظهار کرد: تشکیل نهادهای غیردولتی به نفع کشور و حلقه وصل مردم و حکومت است. برای خیریه‌ها دولت دیگر پولی ندارد که بخواهد به کسی بدهد بنابراین مردم باید خود مشارکت داشته باشند.

وی ادامه داد: به افزایش نهادهای غیردولتی اعتقاد قلبی داریم، همچنین برای حضور در خیریه‌ها نیز افتخار می‌کنیم. مجوز مرکز رشد در گلپایگان گرفته و راه‌اندازی شده است و مقرر شد معاون رئیس‌جمهور به این مرکز 2 میلیارد تومان کمک کند، برای این کار دانشگاه پیام نور را معرفی کردیم، اما اینکه چه زمانی و چگونه پول را واریز کنند معلوم نیست.

فرماندار گلپایگان با بیان اینکه خیریه‌ها در کشور ساز و کار مناسبی ندارند گفت: به دولت پیشنهاد می‌دهیم که برای مجوز دادن به NGO ها و نهادهای غیردولتی یک نهاد در نظر گرفته شود، اینکه ارشاد، جهاد کشاورزی، فرمانداری و... مجوز می‌دهند یک اشکال است و باید برطرف شود.

کد خبرنگار:13083


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: