• دوشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 984-17895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار آران و بیدگل:

سرمایه‌گذاری در ورزش به رفع مشکلات اجتماعی منجر می‌شود

فرماندار آران و بیدگل گفت: بهترین راه برون رفت از مشکلات اجتماعی و فرهنگی توجه به حوزه ورزش و تربیت‌بدنی است.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در آران و بیدگل، اسماعیل بایبوردی در مراسم افتتاحیه باشگاه کشتی فاتح خیبر، اظهار کرد: اعتیاد به ورزش در سطح جامعه نیاز امروز جامعه است و اگر دیروز در این حوزه بیشتر فعالیت می‌کردیم شاهد جامعه پویاتری بودیم.

وی افزود: توجه به ورزش از خواسته‌های به حق مردم است و باید دولت در این زمینه در کنار خیران در امور زیر ساختی ورزش فعالیت بیشتری انجام دهد، آران و بیدگل مهد تلاش خیران دلسوزی است که برای پیشرفت کشور کارهای بزرگی انجام داده‌اند.

فرماندار آران و بیدگل گفت: جامعه‌ای که در آن ورزش کردن جز فرهنگ مردمش نباشد جامعه پویایی نخواهد بود و هر چه در ورزش بیشتر سرمایه‌گذاری کنیم، مجبور نخواهیم بود برای رفع مشکلات اجتماعی دنبال دلیل و مدرک بگردیم.

همچنین ابوذر فردنژاد، رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل، گفت: توسعه و رشد ورزش در میان آحاد جامعه از اهداف مهم وزارت ورزش و حتی سیاست‌های نظام اسلامی است.

وی افزود: اهمیت ورزش و سلامتی در دین اسلام هم سفارش شده تا جایی که عقل سالم را در بدن سالم دانسته و انسان را به انجام ورزش‌های گوناگون سفارش کرده و ما در اداره ورزش و جوانان در حد توان همراه و پشتیبان مردم و خیران برای رونق و پیشرفت ورزش خواهیم بود.

 باشگاه کشتی فاتح خیبر در زمینی به مساحت 500 متر مربع و با هزینه بیش از 400 میلیون ریال با کمک خیران به بهره‌برداری رسید. در کنار رشته کشتی، رشته‌های رزمی کاراته و تکواندو، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی فعالیت خواهند کرد.

کد خبرنگار: 13094


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: