• سه شنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-5591-5
  • خبرنگار : 13036
  • منبع خبر : ----

اطفای آتش سوزی ساختمان چهارطبقه در اصفهان

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: در حریق صبح امروز یک ساختمان چهارطبقه در خیابان نیکبخت اصفهان، یک خانم 65 ساله نجات و محل اطفا شد.  

فرهاد کاوه آهنگران در گفت‎‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، در خصوص حادثه امروز آتش سوزی ساختمان چهار طبقه در خیابان نیکبخت اصفهان، اظهار کرد: در ساعت 8:21 صبح امروز (سه شنبه) آتش سوزی یک ساختمان مسکونی چهار طبقه به آتش نشانی اطلاع داده شد که با اعزام نیرو از دو ایستگاه سه و 20 به خیابان نیکبخت شرقی، بعد از سه دقیقه به محل آتش سوزی رسیدند.

وی افزود: بعد از رسیدن آتش نشانی به محل حریق، آنها به دو گروه امداد و نجات و اطفا و گروه تجسس تقسیم شدند، چرا که کل مجتمع دود زده شده بود. 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه زیرزمین این ساختمان چهار طبقه دچار آتش سوزی شده بود که دود حاصل از حریق طبقات دیگر را فرا گرفته بود، گفت: با سرعت عمل ماموران آتش نشانی پس از رسیدن به محل یک خانم 65 ساله که در زیرزمین این ساختمان خواب بود را نجات دادند و به بیرون ساختمان منتقل کردند، همچنین دیگر ساکنان این ساختمان با اطلاع از آتش سوزی از محل خارج شده بودند.

وی تاکید کرد: عملیات احیا این خانم تا زمان رسیدن اورژانس از سوی ماموران آتش نشانی انجام شد و سپس فرد تحویل عوامل اورژانس داده شد.

کدخبرنگار: 13036


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: