• چهارشنبه ۳۰ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 985-10291-5
  • خبرنگار : 13036
  • منبع خبر : ----

اجرای 32 طرح فاضلاب به روش بیع متقابل در کشور

معاون برنامه ريزي و امور اقتصادي شركت آب و فاضلاب كشور گفت: در كشور ٣٢ طرح فاضلاب به روش بيع متقابل و با برنامه گذاري به ارزش هفت هزار ميليارد تومان در حال اجرا است.

به گزارش خبرنگار ايسنا-منطقه اصفهان، مسعود خشاعي صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم آغاز عمليات بزرگترين پروژه اجراي تاسيسات فاضلاب روستايي كشور در شهرستان فلاورجان با بيان اينكه ورود به مقوله فاضلاب در كشور بحث جديدی است، اظهار كرد: به جز استان اصفهان كه پيشگام در بخش فاضلاب بوده بقيه شهرهاي كشور سابقه اي حدود ١٥ تا  ٢٠ سال در این حوزه دارند.

وي با تاكيد بر اينكه دولت منابع كافي براي اجراي طرح هاي  فاضلاب نداشته است، تصريح كرد: به همين منظور از توانمندي بخش خصوصي استفاده كرده ايم.

معاون برنامه ريزي و امور اقتصادي شركت آب و فاضلاب كشور گفت: طي ١٥ سال گذشته ضريب پوشش فاضلاب كشور از ٥٠ درصد عبور كرده و با توجه به هدفگذاري آن ضرورت پروژه هاي فاضلاب در حوزه بهداشت و محيط زيست احساس مي شود.

خشاعي افزود: در كشور ٣٢ طرح فاضلاب به روش بيع متقابل و با برنامه گذاري به ارزش هفت هزار ميليارد تومان در حال اجرا است.

وي با بیان اینکه در حوزه روستايي تاكيد بيشتر بر آبرساني روستاها است، تصریح كرد: هنوز در بحث فاضلاب جاي كار بيشتري داريم و در حال برنامه ريزي هستیم و پروژه امروز نخستین پروژه بزرگ كشور در حوزه آب و فاضلاب روستايي با روش بيع متقابل است.

به گزارش ايسنا، عمليات اجرايي بزرگترين پروژه اجراي تاسيسات فاضلاب روستايي شهرستان فلاورجان به روش لوله گذاري به طول ٩٣ كيلومتر با سرمايه گذاري شركت ذوب آهن به روش بيع با هزينه اي بالغ بر ٩١٠ ميليارد ريال آغاز شد.

کد خبرنگار:13036

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: