• جمعه ۱ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 986-688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه گلپایگان:

دولت عملکرد خود را نقد کند

امام جمعه گلپایگان گفت: مسئولان دولت به دیدار مقام معظم رهبری مشرف شوند و از رهنمود های ویژه ایشان در حوزه های مختلف بهره بگیرند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در گلپایگان، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی کرامتی در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان اظهار کرد: شنبه، دوم شهریور ماه آغاز هفته دولت است که تداعی کننده دو دولت مرد بزرگ، انقلابی، وارسته، مومن واقعی و... مرحوم شهید رجایی و شهید باهنر است، دو شخصیتی که حقیقتا مردمی، باصفا و با اخلاص بودند.

وی ادامه داد: مردم شهیدان رجایی و باهنر را از خود می دانستند و آنها نیز بدون وعده های صواب و ناصوابِ آنچنانی، خود را عرضه کردند و مردم به آنها رای دادند.

امام جمعه گلپایگان، شهیدان رجایی و باهنر را افراد انقلابی و مردمی دانست و گفت: افتخار شهید رجایی این بود که خود را در حوزه شرعی و سیاسی مقلد امام می دانست. وی حقیقتا دین مدار بود و زندگی بسیار ساده ای داشت. متاسفانه امروز این ارزش ها عوض شده و روش های سلطانی برای برخی از مسئولان ایجاد شده است.

حجت الاسلام والمسلمین کرامتی خاطرنشان کرد: هرچند تعداد اینگونه افراد اندک هم باشد؛ اما خلاف قطعی اهداف انقلاب و نظامی است که شهدا جان پاک خود را تقدیم آن کردند و این رویه قطعا باید تغییر کند. هفته دولت برای مردم تداعی کننده خاطرات شهیدان رجایی و باهنر است که باید تجدید این خاطره ها را به عنوان ارزش از دولتمردان مطالبه کرد.

وی هفته دولت را فرصتی برای ارزیابی بخش های مختلف دولت دانست و خاطر نشان کرد: دولت عملکرد خود را نقد کند. البته گزارش عملکرد هم ارائه دهید، اما نه گزارش مواردی که در ذهنتان است یا بیشتر از آنچه که انجام دادید؛ اما در مرحله اول به نقد عملکردها بپردازید.

امام جمعه گلپایگان تصریح کرد: مسئولان دولت به دیدار مقام معظم رهبری مشرف شوند و از رهنمودهای ویژه ایشان در حوزه های مختلف بهره بگیرند. به گفته وزرای منصف و... توصیه های رهبری موثر، راهبردی و کاربردی است که می تواند گره هارا باز کند.
کدخبرنگار:۱۳۰۸۳

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: