• یکشنبه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 986-792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حاجی دلیگانی: پیگیری موضوع تغییر مرز اصفهان موجب اختلاف می‌شود

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با انتقاد از طرح دوباره موضوع مرز اصفهان از سوی وزیر کشور، گفت: وزارت کشور بحث نادرستی را دنبال می کند که موجب ایجاد اختلاف خواهد شد.

به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در اخطار میان دستور جلسه علنی امروز مجلس با استناد به اصل ٨٨ قانون اساسی، ماده ٢٣٤ آیین نامه داخلی مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی در تاریخ ١٥ اردیبهشت ماه سال ٩٨ طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی را مصوب کرد؛ از آن زمان تاکنون قرار بوده اعضای هیات تحقیق و تفحص در کمیسیون اقتصادی مشخص شوند مستمرا به تعویق افتاده است؛ این موضوع را به نتیجه برسانید.

وی با استناد به اصل ٤٨ و ١٣٧ قانون اساسی ادامه داد: وزارت کشور بحث نادرستی را دنبال می کند که موجب ایجاد اختلاف  خواهد شد، آقای رحمانی به چه حقی موضوع تغییر مرز بین دو استان را دنبال می کنید؟ آیا شما خبر از مشکلات تامین آب شرب ۵ میلیون جمعیت استان اصفهان دارید؟

وی اضافه کرد: چرا با آتش بازی‌می کنید؟ از شما بعید است که چنین مباحثی را دنبال می‌کنید،  به شما اخطار می دهم که با مردم استان اصفهان اینطور رفتار نکنید، پس از سال‌ها، بحث کهنه‌ای را مطرح می کنید، مردم اصفهان حق داشتن آب شرب ندارند؟


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: