• چهارشنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 986-3795-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ساداتی نژاد:

سخنان مدیرکل تقسیمات کشوری، مربوط به مرز اصفهان با چهارمحال و بختیاری است

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح استان جدید به مرکزیت کاشان در نوبت بررسی علنی در صحن مجلس است و اظهار اخیر سعید جلالی، مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور، مربوط به مرکز اصفهان و چهارمحال و بختیاری است.

سید جواد ساداتی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا -منطقه اصفهان در کاشان، اظهار کرد: مدیرکل تقسیمات کشوری اظهار می‌کند وزارت کشور در این خصوص برنامه‌ای ندارد، در واقع منظور این است که دولت برای تقدیم لایحه‌ای به منظور اصلاح تقسیمات کشوری به مجلس برنامه‌ای ندارد.

وی افزود: پیشنهاد تأسیس استان جدید در شمال استان اصفهان، طرحی است که روال قانونی آن در مجلس طی شده و اکنون در نوبت بررسی علنی در صحن مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سخنان جلالی- مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور متناظر و در واقع واکنشی است نسبت به اظهار حاجی دلیگانی- نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در خصوص احتمال تغییر در حدود استان‌های اصفهان و چهارمحال بختیاری بر سر مسائل منابع آب که اخیراً بیان شد.

ساداتی نژاد گفت: نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر کشور از مشکل آب شرب 5 میلیون نفر از مردم اصفهان اطلاع ندارد به وزیر کشور اخطار داده که با مردم استان اصفهان این طور رفتار نکند و بحث تغییر مرز بین دو استان اصفهان و چهارمحال بختیاری را مطرح نکند.

وی خاطرنشان کرد: انتظار این است که رسانه‌ها و به ویژه خبرنگاران بین طرح تقدیمی نمایندگان به هیئت رئیسه مجلس با لایحه تعویقی دولت در این زمینه تفاوت قائل شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: