• شنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 986-6494-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

روزنمای فرهنگ و هنر نصف جهان؛

شانزدهم شهریور با فرهنگ و هنر

فهرست رویدادهای فرهنگی هنری امروز اصفهان را در ایسنا بخوانید.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان، امروز نشست «عکاسی، هنر و اجتماع» در موزه هنرهای معاصر برگزار می‌شود. پردیس سینمایی سیتی سنتر میزبان اکران مستند «همراه با باد» است. تئاتر «60» نیز در فرهنگسرای هنر شاهین‌شهر روی صحنه می‌رود.

نمایشگاه‌های برپاشده

نمایشگاه «مروری بر آثار سعید سادات نیا» تا 20 شهریورماه در خانه صفوی برپاست. علاقه‌مندان برای بازید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 16 تا 22 به این نمایشگاه مراجعه کنند.

گالری تام تا 25 شهریورماه میزبان نمایشگاه «هم‌زمانی و هم‌مکانی» است. این نمایشگاه را به‌غیراز سه‌شنبه‌ها هر روز از ساعت 17 تا 20:30 می‌توان تماشا کرد.

گالری امروز تا 25 شهریور میزبان نمایشگاه «دور سیب خط بکش یا بی‌سایگی» است. از این نمایشگاه می‌توان به‌غیر از سه‌شنبه‌ها و جمعه‌ها هر روز از ساعت 12 تا 20 بازدید کرد.

نهمین نمایشگاه سالیانه کانون عکس اصفهان تا 25 شهریورماه هر روز از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 در موزه هنرهای معاصر برپاست.

گالری صفر و یک تا 27 شهریورماه میزبان نمایشگاه «از شهر صبح» است. این نمایشگاه از ساعت 20 تا 23 پذیرای علاقه‌مندان است.

گالری نگرش تا 30 شهریورماه پروژه‌ نمایش تک اثر«مگان لورن» است. درهای این نمایشگاه هر روز از ساعت 10 تا 22 به روی علاقه‌مندان باز است.


تئاترهای روی صحنه

تئاتر «60» به نویسندگی و کارگردانی حسین حیدری تا 30 شهریورماه هر روز رأس ساعت 19:30 در فرهنگسرای هنر شاهین‌شهر روی صحنه می‌رود.


برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری

«عکاسی، هنر و اجتماع » عنوان نشستی است که به واکاوی رویکردهای عکاسانه در طول تاریخ می‌پردازد. این نشست امروز رأس ساعت 16:30 در تالار گردهمایی موزه هنرهای معاصر برگزار می‌شود.

فیلم‌های روی پرده

در پردیس سینمایی سیتی سنتر فیلم‌های «همراه با باد»، «روسی»، «چاقی»، «ایده اصلی»، «سرکوب»، «قصر شیرین»، «جانان»، «تپلی من»، «قسم»، «سرخپوست» و «شبی که ماه کامل شد» را می‌توان دید.

در پردیس سینمایی چهارباغ فیلم‌های «متری شیش و نیم»، «چاقی»، «روسی»، «سرخپوست»، «شبی که ماه کامل شد»،«قسم»،«سرکوب»، «قصر شیرین»، «نیوکاسل» و «ایده اصلی»  اکران می‌شود.

سینما سپاهان، فیلم‌های، «چاقی»، «روسی»، «نیوکاسل»، «شبی که ماه کامل شد»، «ایده اصلی» و «قصر شیرین» را روی پرده دارد.

در سینما فلسطین فیلم‌های «روسی»، «ایده اصلی»، «ایکس لارج»، «تگزاس 2»، «نیوکاسل»، «سرخپوست» و «شبی که ماه کامل شد» اکران می‌شود.

سینما بهمن اصفهان فیلم‌های «ایکس لارج»، «تگزاس 2»، «روسی»، «نیوکاسل»، «شبی که ماه کامل شد»، «ایده اصلی» و « قسم» را اکران می‌کند.

در سینما فرهنگیان اصفهان نیز فیلم‌های «قصر شیرین»، «تپلی من»، «قسم» و «ایده اصلی» را می‌توان دید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: