• شنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-2890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور:

با ظهور تکنولوژی ها در حوزه کشفیات مواد مخدر امکان مبارزه دستی وجود ندارد

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: از زمان ظهور تکنولوژی ها در حوزه کشفیات مواد مخدر امکان مبارزه دستی وجود ندارد و باید از همه ابزارهای نوین در این مسیر استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، اسکندر مومنی عصر امروز (شنبه) در حاشیه بازدید از یک مرکز دانش بنیان در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازدید از این گونه مراکز احساس غرور و شادکامی به دنبال دارد.

وی ادامه داد: دانشمندان در این مکان فارغ از بروکراسی های اداری به کار و تحقیق می پردازند و باید گفت بسیاری از مشکلات کشور به دست همین محققان جوان حل خواهد شد.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با اشاره به ارزیابی از این واحد دانش بنیان تصریح کرد: در حوزه مواد مخدر گزارشی از روند "ایکس ری ها" دریافت کردیم و بنا بر این شد کارشناسان ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به ارزیابی های فنی در این مرکز بپردازند.

مومنی با بیان اینکه نمونه ای از دستگاه‌های "ایکس‌ری" در محور نایین قرار دارد، تاکید کرد: در حال حاضر بدون استفاده از تجهیزات نوین امکان مبارزه کامل با مواد مخدر را نداریم.

وی در خصوص خرید دستگاه‌هایی در این حوزه که مشابه داخلی آن تولید می‌شود، اظهار کرد: اگر بنا بر این باشد تا خریدی در حوزه کنترل مواد مخدر داشته باشیم بدون شک از محصولات داخلی استفاده خواهیم کرد.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با بیان اینکه برای وارد کنندگان مواد مخدر ناامنی ایجاد خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: از زمان ظهور تکنولوژی ها در حوزه کشفیات مواد مخدر امکان مبارزه دستی وجود ندارد و باید از همه ابزارهای نوین در این مسیر استفاده کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: