• یکشنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 986-6794-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

روزنمای فرهنگ و هنر نصف جهان؛

هفدهم شهریور با فرهنگ و هنر

رویدادهای فرهنگی هنری هفدهمین روز شهریوری اصفهان را در ایسنا بخوانید.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان، امروز فیلم «رضا» در پردیس سینمایی سیتی سنتر اکران می‌شود. گالری تام، میزبان نمایشگاه «هم‌زمانی و هم‌مکانی» و نمایشگاه «مروری بر آثار سعید سادات نیا» نیز فقط تا 20 شهریور در خانه صفوی برپاست.

نمایشگاه‌های برپاشده

نمایشگاه «مروری بر آثار سعید سادات نیا» تا 20 شهریورماه در خانه صفوی برپاست. علاقه‌مندان برای بازید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 16 تا 22 به این نمایشگاه مراجعه کنند.

گالری تام تا 25 شهریورماه میزبان نمایشگاه «هم‌زمانی و هم‌مکانی» است. این نمایشگاه را به‌غیراز سه‌شنبه‌ها هر روز از ساعت 17 تا 20:30 می‌توان تماشا کرد.

گالری امروز تا 25 شهریور میزبان نمایشگاه «دور سیب خط بکش یا بی‌سایگی» است. از این نمایشگاه می‌توان به‌غیراز سه‌شنبه‌ها و جمعه‌ها هر روز از ساعت 12 تا 20 بازدید کرد.

نهمین نمایشگاه سالیانه کانون عکس اصفهان تا 25 شهریورماه هر روز از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 در موزه هنرهای معاصر برپاست.

گالری صفر و یک تا 27 شهریورماه میزبان نمایشگاه «از شهر صبح» با آثاری از مجید برزگر است. این نمایشگاه از ساعت 20 تا 23 پذیرای علاقه‌مندان است.

گالری نگرش تا 30 شهریورماه پروژه‌ نمایش تک اثر«مگان لورن» است. درهای این نمایشگاه هر روز از ساعت 10 تا 22 به روی علاقه‌مندان باز است.

تئاترهای روی صحنه

تئاتر «60» به نویسندگی و کارگردانی حسین حیدری تا 30 شهریورماه هر روز رأس ساعت 19:30 در فرهنگسرای هنر شاهین‌شهر روی صحنه می‌رود.

فیلم‌های روی پرده

به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان، سینماهای سرتاسر کشور در روز هفدهم شهریور ماه، از ساعت ۱۷ تعطیل است و این تعطیلی تا پایان روز 21 شهریور ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: