• دوشنبه ۱۸ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-3090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اهدای پلاکت و پلاسما در تاسوعا و عاشورا

مدیرکل مرکز انتقال خون استان اصفهان گفت: در روز عاشورا تنها در مرکز اهدای خون خمینی‌شهر خون‌گیری می‌شود و مرکز  میدان خواجو تنها اهدای پلاکت و پلاسما دارد که از صبح تا ساعت 14 فعال خواهد بود.

مجید زینلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، با بیان اینکه در روزهای تاسوعا و عاشورا مرکز اهدای خون شهرستان خمینی‌شهر و مرکز جامع اهداکنندگان میدان خواجو برای شهروندان و عزادارانی که مایلند اهدای پلاسما و پلاکت کنند فعال است، اظهار کرد: در روز تاسوعا مرکز اهدای خون خمینی‌شهر و مرکز بهداشت کوشک آماده میزبانی از اهدا کنندگان خون هستند.

وی تصریح کرد: البته در روز عاشورا تنها در مرکز اهدای خون خمینی‌شهر خون‌گیری می‌شود و مرکز میدان خواجو تنها اهدای پلاکت و پلاسما دارد که از صبح تا ساعت 14 فعال خواهد بود.

مدیرکل مرکز انتقال خون استان اصفهان با بیان اینکه پایگاه سیاری نداریم و در شهرستان خمینی‌شهر مرکز ثابت اهدای خون با تمام امکانات و تجهیزات در دسترس است، گفت: در دو روز تاسوعا و عاشورا در شهرستان‌های کاشان، خوانسار، گلپایگان و شهرضا مراکز انتقال خون فعال است و خون‌گیری می‌کنند و در نجف‌آباد تنها در روز عاشورا خون‌گیری می‌شود.

کد خبرنگار:13025


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: